İçerik Detay

Üye olunca bir avantajım olacak mı ?

Her üyemiz sitemize kayıt olduğunda 10 TL hediye çeki hesabına otomatik olarak tanımlanmaktadır. Kontrol etmek isterseniz sitemizin sağ üst kısmında bulunan "hesabım" sekmesinden "hediye çeklerim" sekmesini tıklayarak gelecek sayfadan görüntüleyebilirsiniz. 

Alışverişlerinizi bizden yaparsanız size ne yararı olur?

Her bir alışverişiniz için sipariş tutarınızın %10'u değerinde otomatik olarak puan kazanırsınız. Bu puanları bir sonraki siparişinizde hediye çekine dönüştürerek indirim kazanmış olursunuz. Örneğin; 100 TL lik alışverişinizde 10 TL değerinde (1.000) puan kazanırsınız. Puanınızı bir sonraki 150 TL lik alışverişinizde hediye çekine dönüştürerek 10 TL indirim olarak kullanabilir, dolayısıyla da 140 TL ödeme yaparsınız.

Biriktirdiğim puanlarımı nasıl hediye çekine dönüştüreceğim?

Sitemizin sağ üst kısmında bulunan "hesabım" sekmesinden "hediye çeklerim" sekmesini tıklayarak gelecek sayfadan biriken puanlarınızı ve TL karşılıklarını görüntüleyebilirsiniz. Dilediğiniz zaman da puanlarınızı "Puanlarımı hediye çekine dönüştür" butonuna tıklayarak hediye çekine dönüştürebilirsiniz.

Hediye çekimi nasıl kullanacağım?

Hediye çekinizi kullanmak için aktif olan hediye çekinizin kodunu, siparişlerinizi sepetinize attıktan sonra sepetinizin içinde bulunan "kampanya kodu" alanına yazarak "kullan" butonuna tıkladığınızda otomatik olarak ödeyeceğiniz sepet tutarı düşecektir. Ödeme detayında "hediye çeki" olarak gözükecektir.

Hediye çekimi siparişime sonradan ekleyebilir miyim?

Cari hesaplarda karışıklık yaşanmaması için siparişlerin ödeme koşullarında sonradan değişiklik yapılamamaktadır. Hediye çeki siparişinize sonradan eklenemediği için hediye çekinizi yeni siparişinizde kullanabilir ya da mevcut siparişinizi iptal ederek hediye çekinizle başka bir sipariş oluşturabilirsiniz.

Mevcut hediye çekimi kullanamıyorum?

Hediye çekinizi kullanamamanızın nedeni şunlar olabilir;

  • Hediye çeki minimum kullanım limiti 100 TL dir. Örneğin; 90 TL lik alışveriş yaparsanız çekinizi kullanamazsınız ancak 100 TL ve üzeri sepet tutarlarında kullanabilirsiniz. 
  • Hediye çekinin kullanım zamanı henüz gelmemiş olabilir. Çek kullanımı öncesinde çekin kullanım başlangıç tarihini kontrol edin. Bu bilgiye "Hesabım" sayfanızda bulunan "Hediye Çeklerim" bölümünden ulaşabilirsiniz.

Tüm koşulları sağladığınız halde çekinizi kullanamıyorsanız info@samatli.com.tr adresimize mail ile ya da 0212 659 64 04 numaralı müşteri hizmetlerimizden bize ulaşarak da yardım alabilirsiniz.

Nasıl daha çok puan kazanabilirim?

Sitemizde bulunan ürünlerimize, ürünlerimiz ve hizmetimiz hakkında yaşamış olduğunuz deneyimlerinizi yorum kısmına ekleyerek, yorumunuz yayınlandığında her bir yorum için 100 puan karşılığı 1 TL hesabınıza eklenmektedir.

Biriktirdiğiniz her puanı istediğiniz zaman hediye çekine dönüştürerek daha çok indirimler elde edebilirsiniz.